Zubní Soupravy Gallant

Úvodní strana

Společnost Galdent CZ s.r.o. je dodavatelem vybavení stomatologických ordinací.

Jsme výhradním zástupcem ukrajinského výrobce stomatologického vybavení, společnosti Galit .

Naše výjimečnost spočívá v tom, že nabízíme vysoce kvalitní produkty za velmi výhodné ceny.

Výrobky společnosti Galit již získaly své zákazníky i v zahraničí.  více než 10 let zubní lékaři v Německu, Švýcarsku, Anglii, Francii, Rusku, Kazachstánu, Moldávii, Polsku, Maroku a také na Ukrajině pracují s pohodlnými stomatologickými soupravami  "Gallant". Vzhledem k tomu, že společnost Galit byla založena na Ukrajině, kde se nachází i její hlavní sídlo, došlo k otevření její pobočky v České republice, společnosti Galdent CZ s.r.o, která bude spolehlivým dodavatelem stomatologického vybavení pro vaše zubní ordinace.

Exkluzivní kvalita našich výrobků je zajištěna tím, že všechny naše komponenty a prvky jsou vyráběny výhradně nejlepšími evropskými, americkými a japonskými výrobci. Některé z našich stomatologických souprav byly navrženy podle italského designéra, který při jejich zpracování využil zásady ergonomie a vizuální přitažlivosti. To vše se mu podařilo spojit a ztělesnit v zubní soupravě "Gallant".

Jsme otevřeni jednání o každé možné variantě stomatologické soupravy, kterou chcete mít ve Vaší ordinaci, a jsme také vždy připraveni nabídnout Vám nejlepší cenu!